Leden 2014

Konec

5. ledna 2014 v 13:36 | Monie Lewis
Ahoj, mrzí mě to, ale s blogem končím.
Nestíhám to nebaví mě to. Na blogy affs budu chodit dál, protože mě hrozně baví, ale tady už pokračovat nebudu.
Mějte se;)

Příležitost pro nový začátek

1. ledna 2014 v 16:21 | Monie Lewis |  Blog
Je tu první den tohoto roku a to je nová příležitost pro cokoliv a pro kohokoliv.
Já se rozohdla změnit téma blogu. Deníčky budu sice psát dál, ale to je takové, že to nikomu nic nedá. A tak chci blog zaměřit více do kosmetiky, outfitů, recenzí.. do věcí co zajímá většinu z nás, nebo ne?
Samozřejmě bude nějaký čas trvat, než zaplním všechny rubriky co jsem si tu vytvořila, ale snad to zvládnu.

Nový začátek nechci udělat jen na blogu, ale i ve své životě. Uvědomila jsem si totiž, že už jsem docela stará na to, abych všechen svůj čas strávila u počítače jako to dělá spoustu lidí. Uvědomila jsem si, že rok 2013 jsem promarnila a úplně jsem mrhala časem. Snad chápete jak to myslím.. Prostě se chci věnovat škole, protože jsem se v podstatě nikdy neučila, chci věnovat čas na učení na přijímačky, chci začít cvičit- a to hlavně kvůli bolesti zad, která mě celkem trápí, ale i pro dobrý pocit, že něco dělám. Chci omezit sladkosti a začít jíst spoustu zeleniny. Všechny tyto věci začínají slovem chci. A chci to opravdu hodně, proto věřím, že to dokážu. Dnes přesně v 00:00 jsem měla takový zvláštní pocit.. byla jsem plná energie a měla jsem takový pocit, že tento rok bude skvělý a že všechno zvládnu.
A to je můj plán- všechno zvládnout. Chci si všechno naplánovat a všechno dodržovat a pak ze sebe mít ten úžasnej pocit.. chci být tak pozitivně naladěná celý rok.
Mám koupený diář, takže doufám, že to nedpodne jako s tím předchozím- psala jsem si do něj celkem málo a asi jen do září.. potom jsem ho hodila někam do kouta. Od teď mi musí vyjít všechno naplánované.

Možná si teď říkáte, že je to blbost.. že se nezměním, že mi to nemůže vyjít. Jenže já si věřím. Nechci se zklamat a nezklamu se.
Dáváte si do nového roku nějaké cíle? Jaké?
Monie Lewis.Blog & Admin

1. ledna 2014 v 13:36 | Monie Lewis